mercedes

Transport


W branży transportowej działamy od czerwca 2007r. Jesteśmy młodą, lecz bardzo prężnie rozwijająca się firmą, która dzięki fachowej i rzetelnej obsłudze cieszy się coraz większym zaufaniem klientów. Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu transport towarów na terenie Polski oraz całej Europy. Nasze ceny za usługi są konkurencyjne i podlegają negocjacji indywidualnie z każdą firmą.

Naszym głównym zadaniem jest ekspresowy transport towarów oraz przewóz ładunków delikatnych i wymagających szczególnej ostrożności. Nasze auta przystosowane są również do przewozu odzieży wiszącej. Posiadamy ubezpieczenia OCP na obszar całej Europy na kwotę 100.000 Euro.

Dysponujemy taborem samochodów ciężarowych oraz dostawczych o DMC do 3,5 tony (Mercedes Sprinter oraz Iveco Daily). Auta te, w przeciwieństwie do samochodów ciężarowych, nie posiadają tachografów, ograniczników prędkości, a także nie obowiązują ich zakazy jazdy w weekendy i święta, co umożliwia nam bardzo szybkie dotarcie do klienta. Nasi kierowcy to doskonali fachowcy z długoletnim stażem za kierownicą. Nasz tabor spełnia normy ekologiczne EURO 3.

W krótkim okresie naszego funkcjonowania na rynku nawiązaliśmy kontakty z wieloma firmami spedycyjnymi i transportowymi na terenie całej Europy. Współpraca ta pozwala nam na jeszcze szybszy dojazd do klienta oraz stała poprawę jakości usług.

Sądzimy że jesteśmy dobrym kandydatem do współpracy, ponieważ możemy się pochwalić dyscypliną, konsekwencją i punktualnością w naszej pracy. Ambitnie podchodzimy do każdego powierzonego nam zlecenia. Zaufało nam już wielu producentów oraz firm spedycyjnych. Mamy nadzieje, że oferta naszej firmy spotka się z Państwa zainteresowaniem.
Zapraszamy do współpracy z nami.

Z wyrazami szacunku
Andrzej Kosiński
Właściciel firmy

Strona główna | O Firmie | Transport | Rozliczanie czasu pracy kierowców | Kontakt

Copyright 2009-2010. Projekt: designworks