ofirmie

O firmie


Firma DelSol Group Sp. z o.o. powstała w czerwcu 2010r. Od początku działalności skupiliśmy się na transporcie międzynarodowym. Specjalizujemy się w expressowym przewozie towarów na terenie całej Unii Europejskiej. Nasze główne kierunki działania to Niemcy, Hiszpania, Wielka Brytania oraz kraje Beneluxu.

W krótkim okresie funkcjonowania na rynku nawiązaliśmy współpracę z wieloma firmami spedycyjnymi i transportowymi na terenie całej Europy. Owocuje to regularną poprawą jakości usług. Do Państwa dyspozycji oddajemy wykwalifikowany zespół pracowników, który gotowy jest zająć się doborem najefektywniejszych rozwiązań logistycznych oraz w szybki i bezpieczny sposób dostarczyć Państwa przesyłkę do celu.

Sądzimy, że jesteśmy dobrym kandydatem do współpracy. Możemy się pochwalić dyscypliną, konsekwencją i punktualnością w naszej pracy. Ambitnie podchodzimy do każdego powierzonego nam zlecenia.

Zaufało nam już wielu, zaufaj i Ty

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na wszelkie zapytania, dokonamy wstępnej wyceny i przedstawimy ofertę w pełni dopasowaną do Państwa potrzeb.
Strona główna | O Firmie | Kontakt

Copyright 2009-2010. Projekt: designworks